Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дякую тобі,солдате!

Date: 13 квітня 2023 о 21:37, Refreshed 14 квітня 2023 о 13:27

Дякую тобі,солдате!

Від початку повномасштабного вторгнення рф на українські землі педагогічний колектив нашої школи, учні, батьки, односельці - донатять для ЗСУ.

Війна внесла свої корективи в життя кожного з нас. Особливо вона ранить дітей, яким потрібно вчитися, радіти життю, а згодом працювати на благо нашої України. Але ми розуміємо, що кому, як не їм відбудовувати нашу незалежну УКРАЇНУ.

Та головним завданням на даному етапі є щоденна допомога нашій армії. І, на мою думку, вона є великою.

Кожен навчальний тиждень у нас починається з лінійки, де звучить гімн, хвилина мовчання та молитва за воїна. Усі учні, від малого до великого, приклалися до виготовлення окопних свічок, яких ми зробили десь 600. Був проведений благодійний ярмарок, за кошти з якого придбали термо-білизну для наших воїнів-батьків. Двічі робили акцію «Продукти для воїна», яких збирали і відправляли велику кількість. Ось і вчора ми відправили також багато продуктів для наших захисників.

Також профспілковим комітетом нашої школи було перераховано грошову допомогу, а ще працівники школи перерахували свій одноденний заробіток на допомогу армії.

Дякуємо всім батькам, які наближають разом з нами перемогу. Ваша підтримка для нас дуже важлива. Радіємо, що наші захисники теж ласуватимуть пасками та смаколиками в які ви вклали частинку своєї душі та щиру молитву.

Дякуємо усім, хто донатив на окопні свічки.

Зозуля Г.-200грн., Равлів І-300грн, Кузик В.-320грн., Маряк Т-100грн., Фещак С. -105грн., Раківська Л.-200грн., Шитякова О.-100грн., Раківська Х.-200грн., Дощак О. -300грн, Дощак М.-200грн., Андріїшин Г.-500грн., Прокопів Н.-300грн., Красінська О.-100грн., Баран Л.-500грн., Моряк М.-500грн, Сорока Г.-120грн., Кравець О.-200грн., Фаринович Ю.-парафін., Млечко В.-100грн., Благодійник-500грн., Фаринович М.-200грн., Бурий Д.-350грн., Сотник М. -400грн., Медвідь І.-100грн.

Дякуємо волонтерам з Дніпра: Лесик О., Змієнко Є., Артему, волонтерам з Польщі: Кухарській А., Бойку В.

Насправді ваша допомога неоціненна. Хай Бог віддячить кожному з вас.

Слава Україні!

Разом до перемоги!

Педагог-організатор Бойко Тетяна Володимирівна

Comments:
Only authorized users can leave comments.