Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила прийому до закладу

Дата: 7 серпня 2020 о 14:50, Оновлено 22 листопада 2021 о 13:46
Автор: Дворян М. І.

Правила прийому до закладу освіти

Здійснюється згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

У к р а ї н а

Добрівлянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад»

Дрогобицької міської ради Львівської області

Н А К А З

___.03.2021                                                    Добрівляни                                       №_____-о

Про прийом дітей до 1-го класу

в 2021-2022 навчальному році

На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» (ст. 8, 9 розділу ІІ), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей в 1-й клас до закладів загальної середньої освіти у 2021-­2022 навчальному році та з врахуванням того, що в Україні триває адаптований карантин

НАКАЗУЮ:

1. Визначити 01 квітня 2021 року датою початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік.

2.Визначити 31 травня 2021 року останнім днем подачі заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік.

1. Вжити заходів для ознайомлення батьків або осіб, що їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що  регламентують організацію навчально-виховного процесу.
  2. Довести до відома батьків, що за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.
  3. Забезпечити постійний контроль за дотриманням правил прийому дітей до перших класів.
  4. Забезпечити наступність між дошкільною та початковою ланками освіти, проводити спільно із закладом дошкільної освіти заходи щодо залучення дітей до навчання у закладі загальної середньої освіти: спільні педагогічні наради, відслідковування подальших досягнень випускників дошкільних закладів, взаємовідвідування уроків та занять
  5. Для подачі заяви батьки можуть проходити електронну реєстрацію на платформі «school.isuo.orq» (перейти до електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти, № в системі 12434), де прикріплюють скан-копії свідоцтва про народження дитини та підтвердження реєстрації фактичного місця проживання дитини.
  6. Очний прийом документів буде відбуватися у квітні-травні з дотриманнням протиепідемічних заходів.
  7. Зарахування дітей до школи буде здійснюватись відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до ЗЗСО (наказ МОН України від 16.04.2018р. № 367)
  8. З метою організації швидкого та якісного очного прийому документів адміністрація школи просить батьків підготуватись таким чином:

8.1. Мати з собою:

- особисту ручку для підпису документів та захисну маску в період адаптованого карантину;

1. Врахувати, що для зарахування учня до закладу загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають
    1. заяву встановленого зразку;
    2. копію свідоцтва про народження (за умови електронної реєстрації буде видрукована школою);
    3. оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.
    4. копію документа про реєстрацію фактичного місця проживання дитини;
    5. дітям з особливими освітніми потребами для відкриття інклюзивного класу – комплексний висновок ІРЦ.
  1. У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.
  2. Наказ видати до початку 2021-2022 навчального року.
  3. Адміністрації ввзяти до уваги, що:
    1. відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі;
    2. не можуть вимагатися відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють та інша інформація, не передбачена чинним законодавством;
    3. умови для навчання та виховання першокласників встановлені Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 25.09.2020 № 2205;
    4. обов’язковим є наявність згоди на обробку персональних даних, надана батьками учня.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК          ____________________  В.В.Штокайло

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.